« Tagasi

Arno Kannike pälvis tähelepanuväärse tunnustuse

22. novembril toimus Viimsis Harjumaa aasta tegija pidulik tunnustusüritus. Tänu jagasid silmapaistvate tegude eest Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus, Harjumaa Omavalitsuste Liit, Harjumaa Leader tegevusgrupid ja Kodukant Harjumaa.

LEADER-liikumise pikaaegse edendamise eest tunnustati Põhja-Harju Koostöökogu juhatuse liiget Arno Kannikest.

Arno Kannikese aktiivsele tegevusele, tarkusele ja heale suhtlusoskusele käivitus 2008. aastal Põhja-Harju Koostöökogu kiirelt ja efektiivselt. Arno on pikaajaline Põhja-Harju Koostöökogu juhatuse esimees ning algusaastatel olnud ka tegevjuht ning hindaja. Olles Eesti Leader Liidu üks asutajatest on ta hoolitsenud selle eest, et Harjumaa ja teiste maakondade Leader-tegevusrühmadel oleks olemas tuge pakkuv katusorganisatsioon.
Arno elutööks võib aga nimetada koduküla, Iru küla, avaliku ruumi kujundamist. Tema sihikindlal eestvedamisel on valmis saanud Iru külamaja, spordiväljakud ja terviserada ning kus iga aasta peetakse traditsioonilist kogukonna pidu – Iru Ämma austamispidu.
See kõik on olnud töö, mis on nõudnud tohutult palju isikliku aja panustamist, energiat ja sihikindlust. Aitäh Sulle, Arno Kannike pikaajalise ja hindamatu panuse eest LEADER-liikumise käimatõmbamise, eestvedamise ning arendamise eest Põhja-Harju piirkonnas!

Harjumaa aasta tegija on konkurss, mille raames tunnustatakse silmapaistvaid tegusid Harjumaal ning tänatakse inimesi, kogukondi, vabaühendusi, ettevõtteid ja asutusi, kes panustavad maakonna arengusse. Harjumaa Aasta tegijaid on tunnustatud aastast 2003.

Sündmuse fotograaf Rene Mitt, FOTOAkadeemia OÜ.

Galeriid sündmusest näeb siit:   https://drive.google.com/drive/u/1/folders/184vU7NkMdxRXk2frLsGtfZwVR7pw56St