« Tagasi

21. märts on rahvusvaheline sotsiaaltöö päev

Rahvusvahelist sotsiaaltööpäeva tähistatakse igal aastal märtsikuu kolmandal teisipäeval – tegu on liikuva pühaga. Armsad Jõelähtme valla sotsiaaltöötajad, kaunist päeva Teile! Olete kohaliku omavalitsuse elanike abistajad, nende murede märkajad ning ennetajad. See nõuab Teilt hoolekande põhimõtete ja arengusuundade tundmist, aga ka sotsiaaltöö väärtustamist ning oskust nii ennast, aga ka teineteist toetada.

Jõelähtme päevakeskuse hoolekandetöötajad abistavad inimesi vajadusel igapäevaselt – vajadusel ka nädalavahetustel ning riigipühadel. Viimased aastad on olnud eriliselt pingerikkad – kolm aastat tagasi Eestisse jõudnud koroonapandeemia ning nüüdseks pea 13 kuud kestnud, Venemaa alustatud sõda Ukraina vastu, mis mõjutab otseselt ka Eestit ja meie koduvalda . Vallavalitsuse sotsiaaltöötajatel on lisaks igapäevatööle lisandunud energiahinna hüvitise taotluste vastuvõtmised ja menetlemised ning ka sõjapõgenikega tegelemised.

Oleme südamest tänulikud – teete oma tööd hingega ja panustate igapäevaselt elanike heaolusse. Aitäh, et olete!

Möödunud aasta sotsiaalala töötajaid ja valdkonda panustajaid tunnustatakse täna pidulikult Viljandi Pärimusmuusika Aidas. On rõõm, et ka meie valla sotsiaaltöötajad on nomineeritud kahes kategoorias:
Aasta sotsiaaltöötaja 2022 – Kristiina Välba
Aasta tugiisik ja isiklik abistaja 2022 – Ingrid Koordi