Jõelähtme valla kollektiivid ootavad uusi liikmeid!

Jõelähtme rahvatantsijad, Jõelähtme valla Päevakeskuse seeniorite lauluring, Loo kultuurikeskuses tegutsev Pihlakobar, Jõelähtme Laulusõbrad ja Loo Koolis tegutsevad maletajad ootavad juba tuttavaid ning loomulikult alati ka uusi sõpru enda seltsi!

Oled oodatud. Tule ise või kui üksi ei tihka, haara sõber seltsi - koos on julgem!

Jõelähtme rahvatantsurühmad alustavad uut hooaega ning ootavad rõõmuga oma ridadesse uusi tantsijaid!

Eesoleval hooajal valmistume Harjumaa tantsupeoks. Samuti oleme oodatud esinejad mitmel üritusel nii koduvallas kui naabruses.

Ja mis seal salata, teeme ettevalmistusi ka 2025. a suvel toimuvaks XXI üldtantsupeoks!

Kui Sinu unistus on vähemalt korra elus tantsida üldtantsupeol, siis nüüd on viimane aeg hakata oskusi omama. Selleks liitu Jõelähtme rahvatantsuperega!

Vali omale sobiv rühm ning tule esimesele kohtumisele.

JÕELÄHTME "NOORTE" SEGARÜHM ootab lapsemeelseid täiskasvanuid, sest rahvatants on tore ja vahel ka võhmakas. Ühised olemised on ainult boonuseks.

PS: pere pesamunad võivad mängida meie silme all saalis.

Esimene kohtumine on 5. septembril, kell 18.30 Loo kooli aatriumis.

Juhendaja Mirjam Sirkas

JÕELÄHTME MUHEDAD ootavad oma ridadesse muhedaid inimesi! Rahvatants ning esinemised on auasi, kuid sama tähtis on ka oma heaolu, kogukonda kuulumine ning vabal ajal ühised tegevused!

Esimene kohtumine on 5. septembril, kell 19.0, Loo kooli aulas.

Juhendaja Marika Kuusik

NAISRAHVATANTSURÜHM "LOOLILL" ootab oma ridadesse aktiivseid rahvatantsuhimulisi neide ja naisi. Olles oma hoiaku ja rõivastega alati särav, on naistel ka omad traditsioonid ja sõprusrühmad, mis annab tantsimisele veelgi rõõmu juurde.

Esimene kohtumine on 13. septembril,kell 19.00 Loo kooli aulas.

Juhendaja Erika Põlendik

KOOLILAPSED JA NOORED

Neid rühmi meil veel pole. Kuid piisava arvu huviliste korral võiks meie rahvatantsijatele olla järelkasvu. Eriti loodame, et Jõelähtme Neiud rühmast saaks uus JÕELÄHTME NOORED rühm, kui vaid mõni gümnaasiumi noormees veel liituks 😉

Kellel huvi, kirjutage Mirjam Sirkasele mirjam.sirkas@joelahtmekultuur.ee

Meie, rahvatantsijad hoiame oma pärandit ja Jõelähtme hoiab rahvatantsu!

 

Pihlakobar kutsub tantsule

Loo kultuurikeskuse väikeses saalis aadressil Saha tee 11 (rohelises majas) alustab uut hooaega Pihlakobara seeniortantsurühm. Kui Loo eakad prouad 2004. aastal seenioride klubi moodustasid ja koos käima hakkasid, sai üsna pea selgeks, et kohvitamisest ja jutustamisest jääb väheks.

Õnneks oli Eestimaal just levima hakanud juba 1950. aastatel Austrias sündinud uus tantsuliik, seeniortants, ja meie krapsakamad prouad võtsid selle kohe omaks. Seeniortantsu võtmesõna on lahe, rütmikas ja meloodiline muusika, sammud ja liikumiskombinatsioonid on lihtsad, ent samas on ka, mida meelde jätta ja nii hoiab tants keha sirge ja meele virge. Ühine tegevus annab erilise ühistunde, toredad on ülesastumised koduvallas ja ülevad maakondlikud koos-tantsimised. Igal aastal premeerime ennast ka mingi vahva ekskursiooni või väljasõiduga – möödunud suvel käisime Gotlandil, sel aastal plaanime teha suvelõpureisi Saaremaale.

Armas seenioriproua, kes Sa tahaksid liikuda meeldivas seltskonnas ja olla heas toonuses – see kutse on nimelt Sulle! Pihlakobara ansambel ootab nii tantsijaid kui ka lauljaid, sest tants teeb tunde tugevaks ja laul rinna rõõmsaks. Pealegi ‒ septembrikuu on alustamiseks parim! Niisiis, oled oodatud Pihlakobara ansambli esimesse harjutustundi juba teisipäeval, viiendal septembril kell 10.30 ‒ ootame Sind!

Kai Müürsepp
Pihlakobara ansambli juhendaja

 

Armas lauluhuviline seenior!

Kui Sa armastad laulda, siis tule Seeniorite lauluringi. Ootame Sind alates 18. septembrist kell 13.00, esmaspäeviti Kostivere kultuurimõisas.

Täiendav informatsioon Lily Kivila telefonil 5907 3447 või e-post lily.kivila@joelahtme.ee         
Jõelähtme valla Päevakeskus

 

 

Hea laulusõber! Siin on sinu võimalus!

Kui sa sel hooajal meiega liitud, oled 2025.a üldlaulupeoks küps!😊

Kui lauluhuvi on olemas, siis ära enam mõtle vaid kohe-kohe ütle!

Anna endast märku! 

Jõelähtme laulusõbrad

 

 

Munaküla maleturniir – uus maletamise hooaeg on algamas! Oled oodatud 16. septembril Loo kooli.