18.03.22

Jõelähtme Vallavolikogu 10. Koosseis

 

Nimi

Telefon

e-mail

Esimees - Väino Haab

5 110 968

vaino.haab@joelahtme.ee

Aseesimees - Allar-Reinhold Veelmaa

56 478 008

allar.veelmaa@joelahtme.ee

Andrus Sepp - asendusliige

5 168 787

andrus.sepp@joelahtme.ee

Anneli Raudlam

58 141 313

anneli.raudlam@joelahtme.ee

Arno Kannike - asendusliige

5 064 601

arno.kannike@joelahtme.ee

Asko Pukk - asendusliige

5 272 142

asko.pukk@joelahtme.ee

Jaan Tepp

53 404 422

jaan.tepp@joelahtme.ee

Kai Rimmel

5 035 745

kai.rimmel@joelahtme.ee

Kaili Raamat - asendusliige

5 205 818

kaili.raamat@joelahtme.ee

Maido Pajo

56 986 456

maido.pajo@joelahtme.ee

Meelis Kask - asendusliige

5 115 798

meelis.kask@joelahtme.ee

Pentti Pilnik

5 658 813

pentti.pilnik@joelahtme.ee

Ranele Raudsoo - asendusliige

58 026 567

ranele.raudsoo@joelahtme.ee

Toomas Laanejõe

5 090 518

toomas.laanejoe@joelahtme.ee

Tõnis Tuuder

5 161 357

tonis.tuuder@joelahtme.ee

Tõnu Vaher

5 651 525

tonu.vaher@joelahtme.ee

Veljo Haavel - asendusliige

5 066 807

veljo.haavel@joelahtme.ee

Andrus Umboja – volitused peatatud

 

 

Art Kuum – volitused peatatud

 

 

Jüri Paavel – volitused peatatud

 

 

Merike Metstak – volitused peatatud

 

 

Priit Põldma – volitused peatatud

 

 

Riimas Ukanis – volitused peatatud

 

 

Tiia Välk – volitused peatatud

 

 


Volikogu osavõtu statistika

Vaata volikogu istungite eelnõusid ja protokolle- volis.ee
 

Jõelähtme Vallavolikogu 2021. a korraliste istungite toimumise ajakava

Eesti Reformierakonna, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ja Erakonna Eesti 200
valitsusliidu leping

 

Jõelähtme Vallavolikogu 2022. a istungite toimumise ajakava

  • 13.01.2022
  • 17.02.2022
  • 17.03.2022
  • 21.04.2022
  • 12.05.2022
  • 16.06.2022
  • 11.08.2022
  • 15.09.2022
  • 13.10.2022
  • 17.11.2022
  • 15.12.2022

Vallavolikogu protokollid

Vallavolikogu määrused

Vallavolikogu otsused