23.09.22

Küla

Külavanem

E-mail

Telefon      

Ametisse valitud

Volitus kehtib kuni

Aruaru küla

Tiina Kreitsvald

tiina.kreitsvald@mail.ee

58 865 645

28.11.2020

27.11.2024

Haapse küla

 

 

 

 

 

 

Haljava küla

Maigi Päären

maigi.paaren@gmail.com 

Ei       avalikustata  

02.03.2019

01.03.2023

Ihasalu küla

Kert Veiper

kert@veiper.com

51 00 407

29.08.2020

28.08.2024

Iru küla

Art Kuum

art.kuum@joelahtme.ee

50 17 127

25.11.2020

24.11.2024

Jõelähtme küla

Taimi Saarma

taimisaarma@gmail.com

51 44 258

03.12.2017

02.12.2020

Jõesuu küla

Mart Sepp

mart.sepp1@gmail.com

50 12 675

02.10.2021

01.10.2025

Jägala küla

Toomas Kahu

toomaskahu@gmail.com

53 011 139

11.08.2021

10.08.2025

Jägala-Joa küla

 

 

 

 

 

Kaberneeme küla

Geron Meier

geron.meier@gmail.com

53 424 141

20.09.2020

19.09.2024

Kallavere küla

Priit Kase

priit@rkk.ee

 

 

 

Koila küla

Kaidy Matveus

kaidy.kytt@gmail.com

52 49 208

 02.07.2021

01.07.2025

Koogi küla

 

 

 

 

 

Kostiranna küla

 

 

 

 

 

Kostivere alevik

Anneli Raudlam

anneli.birk@gmail.com

58 141 313

09.12.2019

08.12.2023

Kullamäe küla

 

 

 

 

 

Liivamäe küla

Merilin Uder

 

merilin.uder@hotmail.com 

53 409 490

 09.01.2019

08.01.2023

Loo alevik

Hilda Männik

hilda@joelahtmekultuur.ee

57 827 856

01.11.2018

31.10.2022

Loo küla

 

 

 

 

 

Maardu küla

Viljar Varik

maardukulaselts@gmail.com

53 446 490

08.11.2020

07.11.2024

Manniva küla

Kairi Peterson

kairipeterson@hot.ee

53 422 632

09.08.2020

08.08.2024

Nehatu küla

 

 

 

 

 

Neeme küla

Sirje Põllu    

sirje.pollu@gmail.com

56 563 333

  30.06.2020

29.06.2024

Parasmäe küla

Tarmo Rähn

tarmo.rahn@gmail.com 

50 91 884

05.12.2018

04.12.2022

Rebala küla

Dagne Kuusik

dagnelaur@gmail.com

52 94 943

08.09.2022

07.09.2022

Ruu küla

Külle Loik

kylle.loik@gmail.com

56 464 138

10.11.2020

09.11.2024

Saha küla

Kristjan Pähn

kristjan.pahn@gmail.com

51 162 39

04.09.2022

03.09.2026

Sambu küla

 

 

 

 

 

Saviranna küla 

Merike Metstak

merike.metstak@gmail.com

52 78 870

28.10.2018

27.10.2022

Uusküla küla 

Tõnis Tuuder

tonis@estanc.ee

51 61 357

10.02.2019

09.02.2023

Vandjala küla

Tiia Välk 

tnorbek@gmail.com

54 514 443

 21.09.2019

20.09.2023

Võerdla küla 

Piret Pintman-Hellaste

piretph@gmail.com

56 456 028   

 08.09.2018

07.09.2022

Ülgase küla

Liisi Nool

liisi@igatahes.eu

56 664 083   

05.08.2020

04.08.2024

 

Alates 15.03.2018 valitakse külavanem neljaks aastaks. 

Jõelähtme valla aleviku- ja külavanema statuut

 

Vaata rahvastiku statistikat külade kaupa siit

Vabaühendusi ja ettevõtjaid nõustab Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK(tasuta)

 

Vaata ka - Taani hindamisraamatus mainitud külad, mis asuvad praeguse Jõelähtme valla alal.