23.08.22
18.01.23

Jõelähtme valda kohalejõudmine

Jõelähtme vald asub Tallinnast Narva poole välja sõites vaid umbes 20 minuti sõidu kaugusel ja Tallinnast kohalejõudmine ei võta kaua aega. Valla piirides asuvate sihtkohtadeni jõudmiseks on siiski kõige mugavam ringi liikuda isikliku auto või bussiga.

Kui soovid jõuda Jõelähtme valda ühistranspordiga, rentida kohapeal ringi liikumiseks jalgratast, või saabud hoopis veesõidukiga, siis vali täpsema info vaatamiseks vasakult menüüst vastav alajaotus.

 

Reisi planeerimisel on abiks veebilehed visitharjumaa ja puhkaeestis.ee.

Väike valik marsruute puhkaeestis veebilehelt avaneb siit.

19.08.22

Neeme sadamas parkimisteenus autodele ja haagissuvilatele

Olemas elekter, vesi, saun, võimalus purgida autot. 

Rohkem infot vaata siit

1.06.22

Jõelähtme, Rae ja Viimsi valdade võimalused veebis ja mobiilirakenduses Navicup

Alates sellest kevadest on kolme valla kergliiklusteede võrgustik, erinevad sportimisvõimalused, tervise- ja spordirajad ning muudki infot sisaldav kaart liikumishuvilisele kättesaadav uue äpirakenduse abil. 
 
"Jõelähtme, Rae ja Viimsi sportlik vaba aeg" kaardi leiad veebist või laadides alla populaarsust kogunud Navicup mobiilirakenduse. Sinna imub järjest uusi ja põnevaid teemakaarte üle Eesti – üks uus nende seas on „Jõelähtme, Rae ja Viimsi sportlik vabaaeg".

Praeguseks oleme kaardistanud asfalteeritud kergliiklusteed ning koostöös kolme valla entusiastlike spordiinimestega täieneb matka- ja terviseradade võrgustik, soovituslikud rattasõidu teekonnad ning parkimisvõimalused pidevalt.

Eraldi kaardikiht sisaldab muid sportimisvõimalusi ja seal pakutavaid lisateenuseid – külade tennise- ja võrkpalliväljakud, mänguplatsid, rulapargid, jõupingid jpm. Need objektid on automaatselt seotud spordirajatiste statistika andmebaasiga, mida uuendatakse iga aasta sügisel.

Kaart on pidevas uuenemises ja sinna on võimalus väga lihtsalt lisada erinevaid uudiseid (näiteks külades toimuvate spordivõistluste ja turniiride, ratta- ja paadilaenutuste, matkade toimumise, varustuste laenutamise jpm kohta). Uudise lisamiseks tuleb saata projektikoordinaatorile (e-post: margit@leaderph.eusooviavaldus, koos sündmuse või teenuse infoga. Vastuseks saadetakse teile rakenduse link, mille abil on lihtne määrata kaardil sündmuse asukoht ja lisada vajalik info. 

„Jõelähtme, Rae ja Viimsi sportlik vabaaeg" kaardirakenduse ellukutsujaks ja haldajaks on Põhja-Harju Koostöökogu.