4.07.24

Küla

Külavanem

E-mail

Telefon      

Ametisse valitud

Volitus kehtib kuni

Aruaru küla

Artur Kreitsvald

kreitsvald@gmail.com

56470235

19.05.2024

18.05.2028

Haapse küla

 

 

 

 

 

 

Haljava küla

Rain Päären

rain.paaren@gmail.com

Ei       avalikustata  

29.05.2023

28.05.2027

Ihasalu küla

Kert Veiper

kert@veiper.com

51 00 407

29.08.2020

28.08.2024

Iru küla

Art Kuum

art.kuum@joelahtme.ee

50 17 127

25.11.2020

24.11.2024

Jõelähtme küla

Annely Hertmann

annelyhertmann@gmail.com

52 90 106

17.08.2023

16.08.2027

Jõesuu küla

Mart Sepp

mart.sepp1@gmail.com

50 12 675

02.10.2021

1.10.2025

Jägala küla

Toomas Kahu

toomaskahu@gmail.com

53 011 139

11.08.2021

10.08.2025

Jägala-Joa küla

 

 

 

 

 

Kaberneeme küla

Geron Meier

geron.meier@gmail.com

53 424 141

20.09.2020

19.09.2024

Kallavere küla

Priit Kase

priit@rkk.ee

 

 

 

Koila küla

Kaidy Matveus

kaidy.kytt@gmail.com

52 49 208

 02.07.2021

1.07.2025

Koogi küla

 

 

 

 

 

Kostiranna küla

 

 

 

 

 

Kostivere alevik

Anneli Raudlam

anneli.birk@gmail.com

58 141 313

29.01.2024

28.01.2028

Kullamäe küla

 

 

 

 

 

Liivamäe küla

Merilin Uder

 

merilin.uder@hotmail.com 

53 409 490

 22.01.2023

21.01.2027

Loo alevik

Väino Haab

vaino.haab@lookool.ee

51 10 968

10.01.2023

9.01.2027

Loo küla

 

 

 

 

 

Maardu küla

Viljar Varik

maardukulaselts@gmail.com

53 446 490

08.11.2020

7.11.2024

Manniva küla

Kairi Toots

kairitoots@mail.ee

53 422 632

09.08.2020

8.08.2024

Nehatu küla

 

 

 

 

 

Neeme küla

Signe Valdmann    

neemekulavanem@gmail.com 

5667 3118

 27.06.2024

26.06.2028

Parasmäe küla

Antti Aasma

antti.aasma@gmail.com

50 211 88

06.02.2024

05.02.2028

Rebala küla

Dagne Kuusik

dagnelaur@gmail.com

52 94 943

08.09.2022

7.09.2026

Ruu küla

Külle Loik

kylle.loik@gmail.com

56 464 138

10.11.2020

9.11.2024

Saha küla

Kristjan Pähn

kristjan.pahn@gmail.com

51 162 39

04.09.2022

3.09.2026

Sambu küla

 

 

 

 

 

Saviranna küla 

Merike Metstak

merike.metstak@gmail.com

52 78 870

28.10.2022

27.10.2026

Uusküla küla 

Tõnis Tuuder

tonis@estanc.ee

51 61 357

05.02.2023

4.02.2027

Vandjala küla

Tiia Välk 

tnorbek@gmail.com

54 514 443

28.01.2024

27.01.2028

Võerdla küla 

Piret Pintman-Hellaste

piretph@gmail.com

56 456 028   

 10.06.2023

9.06.2027

Ülgase küla

Liisi Nool

liisi@igatahes.eu

56 664 083   

05.08.2020

4.08.2024

 

 

Jõelähtme valla aleviku- ja külavanema statuut

Alates 15.03.2018 valitakse külavanem neljaks aastaks. 

 

Vaata Jõelähtme valla rahvastiku statistikat külade kaupa siit

Vaata ka - Taani hindamisraamatus mainitud külad, mis asuvad praeguse Jõelähtme valla alal

 

 Vabaühendusi ja ettevõtjaid nõustab Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus (HEAK(tasuta)